Slinky Springs to Fame

Oberhausen

Brak recenzji
Bezpośrednio obok Centro i Gazometru w Kaisergarten Oberhausen masz okazję podziwiać i spacerować po niezwykłej konstrukcji mostu o nietypowej nazwie. Od 2011 roku Slinky Springs to Fame prowadzi przez kanał Ren-Herne na wyspę Emscher. Most jest dziełem sztuki frankfurckiego artysty Tobiasa Rehbergera i przypomina linę rzuconą przez wodę: lekką, dziką i nieregularną. Wahliwy most spiralny – o nazwie inspirowanej ruchomą sprężyną „Slinky” – składa się z 496 aluminiowych łuków. Aby przekroczyć kanał o szerokości 50 metrów, długie rampy w zakrętach i pętlach wspinają się na wysokość dziesięciu metrów po obu stronach bez schodów, a konstrukcja może urosnąć do długości 406 metrów.

Często zadawane pytania dotyczące Slinky Springs to Fame

Slinky Springs to Fame znajduje się w lokalizacji Oberhausen

Oberhausen

podobne obiekty w pobliżu Slinky Springs to Fame:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Slinky Springs to Fame

atrakcje 🎡 w pobliżu Slinky Springs to Fame:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Slinky Springs to Fame

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Slinky Springs to Fame:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Slinky Springs to Fame

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności