Tawerna, to zarazem restauracja oraz pub. Położona w samym sercu pięknej Gdyni, przy Skwerze Kościuszki. Tawerna to idealne miejsce dla miłośników morskich klimatów.

Stylizowany na pokład starego statku lokal oferuje szeroki wybór przysmaków kuchni morskiej i nie tylko. Największą popularnością wśród stałych bywalców cieszą dania rybne. To klimatyczne miejsce otwarte jest 24h/na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy na wyśmienite śniadania, obiady, kolacje, a także na muzykę na żywo - w tym Państwa ulubione szanty, w czasie których można posłuchać i pośpiewać najbardziej znane pieśni żeglarskie.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 11.02.2013, 19:44, Stronę wyświetlono: 326x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry