Mera Hotel & Spa

Sopot, Bitwy pod Płowcami 59

Brak recenzji
Mera Hotel & Spa, to wyjątkowy hotel o swobodnej atmosferze, oferujący swoim Gościom przytulne, ciepłe wnętrza, dzięki którym poczują się Państwo, tak jakby zatrzymał się czas.

Mera Hotel & Spa przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących spędzić przyjemne chwile w niepowtarzalnym miejscu. Wszyscy odczuwający potrzebę odpoczynku i relaksu powinni skorzystać z oferty naszych zabiegów w gabinetach SPA. Dla spragnionych ciepła proponujemy nasze sauny oraz kąpiel w gorących wodach naszych basenów zewnętrznych.


Mera Hotel & Spa
ul. Bitwy pod Płowcami 59
81-731 Sopot, Polska

Kontakt
Tel.: +48 58 766 60 00
Fax: +48 58 766 60 01
www.meraspahotel.pl
Mera Hotel & Spa
Sopot, Bitwy pod Płowcami 59
Data publikacji: 15.05.2012

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności