Kładka św. Ducha

Gdańsk, Długie Pobrzeże 23

Brak recenzji
Kładka św. Ducha - Obrotowa kładka na która łączy brzegi Motławy Długie Pobrzeże na wysokości ul. św. Ducha z Wyspą Spichrzów. Tworzy nową trasę spacerową i ułatwia dostęp do instytucji kultury. Kładka powstała w miejscu, wcześniej nie zabudowanym. Została oddana do użytku 1 sierpnia 2020 r. Jej wymiary to: 57 metry długości, 4.5 metra szerokości i 105 ton wagi.

Kładka została zrealizowana w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego przez spółkę Granaria Development Gdańsk. Koszt budowy przeprawy to około 10 mln złotych. To druga w Gdańsku kładka łącząca brzegi Motławy, po uruchomionej 17 czerwca 2017 r. kładce na Ołowiankę.

Często zadawane pytania dotyczące Kładka św. Ducha

Kładka św. Ducha znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Długie Pobrzeże 23

podobne obiekty w pobliżu Kładka św. Ducha:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności