Granimex W. Granops sp.j.

Poznań, Trąmpczyńskiego 18

Brak recenzji
Granimex od początku działalności tj. od 1990 roku specjalizuje się w tematyce uzdatniania wody. Jesteśmy firmą rodzinną i stawiamy na dobrą, rzetelną współpracę z naszymi partnerami i klientami. Przez ponad 20-letnią obecność w branży, zdobyliśmy szereg doświadczeń, z których korzystamy, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Jednocześnie stawiamy na innowacyjność i cały czas staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami i rozwiązaniami jakie się pojawiają na rynku oraz współpracujemy z jednostkami naukowymi.

Często zadawane pytania dotyczące Granimex W. Granops sp.j.

Granimex W. Granops sp.j. znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Trąmpczyńskiego 18

podobne obiekty w pobliżu Granimex W. Granops sp.j.:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Granimex W. Granops sp.j.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności