Fizjoteriapia - Masaże - Centrum kursów i szkoleń

Poznań, Grabowa 22

Brak recenzji
Centrum Kursów i Szkoleń WSEiT to miejsce, gdzie ktokolwiek, kto pragnie nauczyć się umiejętności masażu i terapii rehabilitacyjnej ma prawo rozpocząć swoją karierę zawodową. Wykwalifikowana kadra nauczycieli czeka, by rozpocząć kurs oraz przygotowywać każdego zainteresowanego do pracy w specjalizacji rehabilitacyjnej. Szkolenia kończą się egzaminami i uzyskaniem stosownych uprawnień, dzięki jakim możesz od razu rozpocząć pracę zarówno w salonie masażu, jak oraz prywatnie - oferując usługi dla własnych Klientów. Zobacz już teraz przygotowaną ofertę.

Często zadawane pytania dotyczące Fizjoteriapia - Masaże - Centrum kursów i szkoleń

Fizjoteriapia - Masaże - Centrum kursów i szkoleń znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Grabowa 22

podobne obiekty w pobliżu Fizjoteriapia - Masaże - Centrum kursów i szkoleń:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Fizjoteriapia - Masaże - Centrum kursów i szkoleń

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności