Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Poznań, Grabowa 22

Brak recenzji
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii Poznań (WSEiT) to szkoła wyższa w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć pracę jako terapeuci, rehabilitanci oraz osoby pomagające innym. Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii Poznań (WSEiT) to lubiana uczelnia w kraju, która wykształciła tysiące absolwentów, którzy w Polsce i za granicą mogą wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą zdobytą w trakcie studiów. Serdecznie zapraszamy na domenę internetową, gdzie odszukasz więcej wiadomości wraz z wszystkimi formularzami rekrutacyjnymi.

Często zadawane pytania dotyczące Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Grabowa 22

podobne obiekty w pobliżu Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności