Studio Ściana Dariusz Ellert

Luboń, Kilińskiego 40

Brak recenzji
Zajmujemy się aranżacją wnętrz poprzez prace wykończeniowe na powierzchniach ściennych. W ich ramach oferujemy między innymi malowanie, przecierki, wykonanie stiuków, trawertynu i marmoryzacji. jednocześnie proponujemy naszym klientom także projektowanie i montaż kominków oraz parapetów wykonanych z granitu lub marmuru. Dzięki nam każde wnętrze zyska niepowtarzalny wygląd, o czym przekonać się można, wchodząc na naszą stronę internetową. Umieściliśmy na niej zdjęcia przykładowych realizacji powierzonych nam projektów.

Często zadawane pytania dotyczące Studio Ściana Dariusz Ellert

Studio Ściana Dariusz Ellert znajduje się w lokalizacji Luboń

Luboń, Kilińskiego 40

podobne obiekty w pobliżu Studio Ściana Dariusz Ellert:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Studio Ściana Dariusz Ellert

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności