Fontanna Lifesaver

Duisburg, Königstraße

Brak recenzji
Fontanna na ulicy Königstraße stała się symbolem Duisburga.

Wspólne dzieło pary artystów, Nikiego de Sainta Phalle’a i Jeana Tinguely’a, jest niezwykle kolorowe i cieszy oczy fantazyjnym, bajkowym stworem tryskającym wodą.

Ulica Königstraße
Rozległy deptak, na którym zawsze coś się dzieje – tak przedstawia się najpopularniejsza ulica handlowa Duisburga. Dzięki zadaszeniu strony, po której zlokalizowane są placówki handlowe, nawet deszcz nie popsuje humoru w czasie zakupów. Skwery, fontanny oraz liczne restauracje i kawiarnie sprawiają, że ulica Königstraße stała się pasażem handlowym gwarantującym rozmaitość i zachęcającym do spacerów po sklepach.

strona oficjalna miasta

Często zadawane pytania dotyczące Fontanna Lifesaver

Fontanna Lifesaver znajduje się w lokalizacji Duisburg

Duisburg, Königstraße

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności