Fontanna Lifesaver

Duisburg, Königstraße

Brak recenzji
Fontanna na ulicy Königstraße stała się symbolem Duisburga.

Wspólne dzieło pary artystów, Nikiego de Sainta Phalle’a i Jeana Tinguely’a, jest niezwykle kolorowe i cieszy oczy fantazyjnym, bajkowym stworem tryskającym wodą.

Ulica Königstraße
Rozległy deptak, na którym zawsze coś się dzieje – tak przedstawia się najpopularniejsza ulica handlowa Duisburga. Dzięki zadaszeniu strony, po której zlokalizowane są placówki handlowe, nawet deszcz nie popsuje humoru w czasie zakupów. Skwery, fontanny oraz liczne restauracje i kawiarnie sprawiają, że ulica Königstraße stała się pasażem handlowym gwarantującym rozmaitość i zachęcającym do spacerów po sklepach.

strona oficjalna miasta
Fontanna Lifesaver
Duisburg, Königstraße
Data publikacji: 04.12.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.