Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej

Gdańsk, Wyposażeniowców

Brak recenzji
Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej to nowa atrakcje turystyczna Gdańska. Możecie spojrzeć na Gdańsk z zupełnie nowej perspektywy na wysokości ponad 30 metrów. Żuraw znajduje się na terenie Stocznie Cesarskiej w pobliżu mostu pontonowego, na przedłużeniu Drogi do Wolności. Operatorem Żurawia M3 jest Fundacja Społecznie Bezpieczni.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczany jest na podopiecznych Fundacji.

Żuraw M3 jest projektem realizowany w ramach współpracy z właścicielem terenu, Spółką Stocznia Cesarska Development Sp. z o.o., której celem jest realizacja projektów z zakresu ekonomii społecznej i rewitalizacji społecznej na terenie Stoczni Cesarskiej.

Stocznia Cesarska Development Sp. z o.o., utworzona wspólnie przez dwóch belgijskich deweloperów Revive i Alides jest spółką celową, która od wiosny 2017 roku jest właścicielem 16ha terenów postindustrialnych w Gdańsku.

Rewitalizacja terenu Stoczni Cesarskiej to unikalny projekt najbardziej historycznej części terenów postoczniowych. Projekt zakłada ochronę i ekspozycję najcenniejszych historycznych budynków postoczniowych z równoczesnym przystosowaniem ich do nowych funkcji oraz budowę nowych, atrakcyjnych obiektów o różnorodnym przeznaczeniu. Taki sposób zagospodarowania pozwoli podkreślić wyjątkową historię tego miejsca, uzupełniając ją o nową jakość przestrzenno-architektoniczną.

Często zadawane pytania dotyczące Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej

Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Wyposażeniowców

podobne obiekty w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej

atrakcje 🎡 w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej

zabytki 🏛️ w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej:

Zobacz wszystkie zabytki 🏛️ w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej

restauracje 🍽️ w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Żuraw M3 w Stoczni Cesarskiej

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności