Wyspa Łososiowa

Darłowo, Marii Curie-Skłodowskiej 32

Brak recenzji
Wyspa Łososiowa jedna z wielu atrakcji Darłowa zajmuje powierzchnię ok. 2 ha. Na wyspie utworzony został park z alejami spacerowymi, ławeczkami do odpoczynku i niewielki plac zabaw dla dzieci oraz siłownia zewnętrzna z licznymi urządzeniami. Wejście na wyspę jest ogrodzone, prowadzi do niej stylowa brama, na której widnieje napis "Wyspa Łososiowa" oraz herb miasta. Przy brzegu rzeki zbudowano przystań kajakową.

Wyspa leży pomiędzy rzeką Wieprzą a Kanałem Młyńskim. Bliskie sąsiedztwo zamku darłowskiego (około 200 m) sprawia, że jest to miejsce, z którego chętnie korzystają turyści w okresie letnim. Drzewa dają cień i ochłodę w czasie upalnych dni. Warto tu zajrzeć i zobaczyć słynny czerwony most oraz drewniane rzeźby.

Często zadawane pytania dotyczące Wyspa Łososiowa

Wyspa Łososiowa znajduje się w lokalizacji Darłowo

Darłowo, Marii Curie-Skłodowskiej 32

podobne obiekty w pobliżu Wyspa Łososiowa:

atrakcje 🎡 w pobliżu Wyspa Łososiowa:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Wyspa Łososiowa

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Wyspa Łososiowa:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Wyspa Łososiowa

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności