Park Króla Eryka

Darłowo, Ojca Damiana Tynieckiego 31

Brak recenzji
Odnowiony i zmodernizowany Park Króla Eryka z podświetlaną fontanną. Park znajduje się w sąsiedztwie Kościoła pw. Św. Gertrudy. W centrum parku znajduje się granitowy głaz z tablicą upamiętniającą 600-lecie koronacji króla Eryka Pomorskiego i księcia Pomorza na władcę państw Unii Kalmarskiej. U podnóża obelisku wzniesiono sterowaną komputerowo podświetlaną fontannę z 20 punktami wytrysku wody. W całym parku znajduje się system alejek z ławkami. Zarówno głaz z pamiątkowa tablicą jak i wieża ciśnień wyróżnione są iluminacją świetlną.

Często zadawane pytania dotyczące Park Króla Eryka

Park Króla Eryka znajduje się w lokalizacji Darłowo

Darłowo, Ojca Damiana Tynieckiego 31

podobne obiekty w pobliżu Park Króla Eryka:

atrakcje 🎡 w pobliżu Park Króla Eryka:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Park Króla Eryka

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Park Króla Eryka:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Park Króla Eryka

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności