Usługi remontowo wykończeniowe Leszek Mizeraczyk

Luboń, Solskiego 1

Brak recenzji
Jestem płytkarzem z Pasją, specjalizującym się w układaniu płytek ceramicznych, gresowych i mozaik na terenie Poznania i okolic. Moja jednoosobowa firma to gwarancja profesjonalizmu, staranności i pełnego zaangażowania w każdy projekt.

Usługi Płytkarskie, Które Oferuję:

Układanie Płytek: Wykonuję precyzyjne prace związane z układaniem płytek we wszystkich rodzajach pomieszczeń - łazienkach, kuchniach, salonach, na tarasach i w innych miejscach. Moje doświadczenie pozwala na osiągnięcie idealnych efektów.

Mozaiki i Wzory: Jeśli marzysz o wyjątkowych wzorach lub mozaikach, chętnie pomogę Ci w ich stworzeniu. Razem możemy uczynić Twoje wnętrza niepowtarzalnymi.

Naprawa i Renowacja: Jeśli Twoje istniejące płytki wymagają odnowy, podejmę się prac renowacyjnych. Dbam o to, aby Twoje pomieszczenia odzyskały blask i funkcjonalność.

Doradztwo i Wybór Materiałów: Służę profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru materiałów, kolorów i wzorów. Razem znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Często zadawane pytania dotyczące Usługi remontowo wykończeniowe Leszek Mizeraczyk

Usługi remontowo wykończeniowe Leszek Mizeraczyk znajduje się w lokalizacji Luboń

Luboń, Solskiego 1

podobne obiekty w pobliżu Usługi remontowo wykończeniowe Leszek Mizeraczyk:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Usługi remontowo wykończeniowe Leszek Mizeraczyk

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności