Restauracje Sphinx są pierwszą i największą siecią typu casual dining w Polsce.

Restauracja typu casual dining jest na każdą okazję, na szybki lunch, spotkanie biznesowe, jak i obiad lub kolację w gronie rodzinnym.

Szeroka oferta Restauracji Sphinx obejmuje:
* dania mięsne
* pizze
* makarony
* sałatki
* przekąski i desery.

Serwowane porcje są duże, w bardzo przystępnych cenach i serwowane wyłącznie przez obsługę męską. To charakterystyczna cecha wszystkich restauracji tej sieci, podobnie jak ich niepowtarzalna stylistyka, o przyciemnionych wnętrzach, rozświetlonych kolorowymi nastrojowych lampionami.

Wszystkie dania serwowane w Restauracjach Sphinx są przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów.

Typ lokalu: Restauracja
Kuchnia: arabska

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Niedziela: 11:00-23:00

Restauracja SPHINX
ul. Korfantego 5
40-005 Katowice

Kontakt
Telefon +48 (32) 258 20 51
Napisz opinię ...
08.03.16, 01:53
Słyszałem że sphinx ma bardzo dobra opinie jako restauracja, w sumie nic dziwnego naprawdę mają dobre jedzenie, dobry również jest arabski prywatnie Katowice poprzez Preply http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 27.01.2009, 11:08, Stronę wyświetlono: 4578x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry