Parlament

Wiedeń, Doktor Karl Renner Ring 3

Brak recenzji
Parlament zbudowany jest w stylu barokowo-klasycystycznym. Wciąż odbywają się tam obrady austriackiego parlamentu. Budowany był w latach 1873-1883. Obecnie mieści się tam muzeum, po którym oprowadzają wyspecjalizowani przewodnicy. Do wejścia głównego prowadzi bruk, wokół którego mieszczą się rzeźby wielkich filozofów greckich i rzymskich. Przed budynkiem znajduje się przepiękna, pozłacana fontanna w kształcie Ateny, aniołów i ryb.
Parlament
Wiedeń, Doktor Karl Renner Ring 3
Data publikacji: 02.12.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.