Parlament

Wiedeń, Doktor Karl Renner Ring 3

Brak recenzji
Parlament zbudowany jest w stylu barokowo-klasycystycznym. Wciąż odbywają się tam obrady austriackiego parlamentu. Budowany był w latach 1873-1883. Obecnie mieści się tam muzeum, po którym oprowadzają wyspecjalizowani przewodnicy. Do wejścia głównego prowadzi bruk, wokół którego mieszczą się rzeźby wielkich filozofów greckich i rzymskich. Przed budynkiem znajduje się przepiękna, pozłacana fontanna w kształcie Ateny, aniołów i ryb.

Często zadawane pytania dotyczące Parlament

Parlament znajduje się w lokalizacji Wiedeń

Wiedeń, Doktor Karl Renner Ring 3

atrakcje 🎡 w pobliżu Parlament:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Parlament:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Parlament

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności