Muzeum Historii Sztuki

Wiedeń, Maria Theresien-Platz

Brak recenzji
Oryginalna nazwa to Kunsthistorisches Museum Wien. Jest jednym z najstarszych muzeów we Wiedniu, jak również posiada jedną z największych galerii sztuki na świecie. Znajduje się tam malarstwo europejskie, sztuka nowożytna, jak również ogromne kolekcje płócien i monet. Naprzeciwko znajduje się bliźniaczy budynek, mieszczący Muzeum Historii Naturalnej. Znaleźć tam można praktycznie całą historię Ziemi, wspomaganą niezwykle oddziałującymi, wprost porażającymi dźwiękami. Nawet oba cesarskie pałace w sumie nie posiadają tyle malarskich i rzeźbiarskich dzieł sztuki, jak Kunsthistorisches Museum.
Muzeum Historii Sztuki
Wiedeń, Maria Theresien-Platz
Data publikacji: 26.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.