Muzeum Historii Sztuki

Wiedeń, Maria Theresien-Platz

Brak recenzji
Oryginalna nazwa to Kunsthistorisches Museum Wien. Jest jednym z najstarszych muzeów we Wiedniu, jak również posiada jedną z największych galerii sztuki na świecie. Znajduje się tam malarstwo europejskie, sztuka nowożytna, jak również ogromne kolekcje płócien i monet. Naprzeciwko znajduje się bliźniaczy budynek, mieszczący Muzeum Historii Naturalnej. Znaleźć tam można praktycznie całą historię Ziemi, wspomaganą niezwykle oddziałującymi, wprost porażającymi dźwiękami. Nawet oba cesarskie pałace w sumie nie posiadają tyle malarskich i rzeźbiarskich dzieł sztuki, jak Kunsthistorisches Museum.

Często zadawane pytania dotyczące Muzeum Historii Sztuki

Muzeum Historii Sztuki znajduje się w lokalizacji Wiedeń

Wiedeń, Maria Theresien-Platz

atrakcje w pobliżu Muzeum Historii Sztuki:

zabytki w pobliżu Muzeum Historii Sztuki:

hotele i pensjonaty w pobliżu Muzeum Historii Sztuki:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty w pobliżu Muzeum Historii Sztuki

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności