Fontanna Neptuna

Wiedeń

Brak recenzji
Przepiękna Fontanna Neptuna mieści się w parku przy zamku Schoenbrunn na obrzeżach miasta. Dojeżdża się tam metrem. Z daleka widać wzgórze, a pod nim właśnie ta fontanna. Ozdobiona w pięknym barokowym stylu rzeźbionych figurami przedstawiającymi Neptuna na morskich koniach, syreny i pomniejsze morskie stworzenia. Na uwagę zasługuje również taniec fontanny, który odbywa się co godzinę specjalnie dla turystów. Często prócz zadziwiających połączeń i "tańca" fal dodatkowo dla pogłębienia efektu używane są różnokolorowe światła.

Często zadawane pytania dotyczące Fontanna Neptuna

Fontanna Neptuna znajduje się w lokalizacji Wiedeń

atrakcje w pobliżu Fontanna Neptuna:

hotele i pensjonaty w pobliżu Fontanna Neptuna:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty w pobliżu Fontanna Neptuna

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności