Pałac rodziny von Below położony jest w Sławutówku nad brzegiem rzeczki Gizdepka. Budowę Pałacu ukończono w 1912 roku. Ostatnim właścicielem był Gustaw von Below. Pałac otacza park krajobrazowy.

Oferujemy nocleg w pokojach 1,2-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę i jest w pełni wyposażony. Na terenie całego obiektu naszym Gościom zapewniamy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Zapraszamy do spróbowania dań przygotowanych dla Państwa przez naszego szefa kuchni. Wśród nich znajdą Państwo zarówno potrawy kuchni polskiej, ale przede wszystkim specjały kaszubskie.
Kontakt
Napisz opinię ...
13.08.13, 06:49
Witam serdecznie. Pałac Below ma nowych właścicieli od maja 2013r. Nie mamy nic wspólnego z poprzednimi właścicielami. Wiele się zmieniło w Pałacu zapraszamy wszystkich do odwiedzin na specjały naszej restauracji i do skorzystania z noclegu. www.palacbelow.pl
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 16.08.2013, 14:02, Stronę wyświetlono: 6109x
Do góry