Hostel Kinga oferuje proste, niedrogie zakwaterowanie w centrum Wieliczki, miasta znanego z wyjątkowej kopalni soli, która wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miejscowość ta znajduje się 12 km na południowy-wschód od Krakowa.

Do dyspozycji gości obiekt oddaje 22 pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju jest TV, łazienki wyposażone są w ręczniki. W ofercie jest również kilka pokoi z niepełnym węzłem sanitarnym tj. jedynie wc w bliskim sąsiedztwie pokoju.

Łącznie ok. 50 miejsc noclegowych.

W każdym pokoju znajdują się wygodne łóżka, przestronna szafa, telewizor z CD oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Dadatkowe informacje:

Liczba pokoi: 22
Waluta: PLN
Adres:
32-020 Wieliczka
PL, Wieliczka, Księdza Zygmunta Goliana 22
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 17.01.2013, 21:07, Stronę wyświetlono: 774x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry