Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy MAX

Ustronie Morskie, Kościuszki 18

Brak recenzji
Obiekt położony jest zaledwie 50 m od linii brzegowej morza, w samym sercu strefy uzdrowiskowej Ustronia Morskiego.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy ok. 80 miejsc noclegowych w przytulnych, bogato wyposażonych pokojach z TV-SAT, telefonem, lodówką z Mini Barem.


telefon: +48 94 35 555 00
telefon po sezonie: +48 94 35 555 00
fax: +48 94 35 402 02
kom: 0 603 050 555
www: www.wczasy-max.pl
email: biuro@wczasy-max.pl
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy MAX
Ustronie Morskie, Kościuszki 18
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.