Hotel Morena **

Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego 2

Brak recenzji
Hotel znajduje się w centrum miasta, najlepszym miejscu Ustronia Morskiego. Położony 100 metrów od plaży. Jest eleganckim i przytulnym Hotelem z serdeczną atmosferą.

Do dyspozycji Gości pokoje 2-3 osobowe. W każdym pokoju znajduje się: łazienka z kabiną natryskową, WC, TV-SAT, Internet ADSL, radio, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy.

Parking na terenie Hotelu - ogrodzony. Hotel gwarantuje wysoki standard usług.


Telefon stacjonarny: +48 (94) 351 51 52
Telefon komórkowy: +48 791 02 04 82
Faks: +48 (94) 351 52 87
www.hotelmorena.de
Hotel Morena **
Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego 2
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.