Ośrodek Wypoczynkowy Doris

Kołobrzeg, Kasprowicza 6

Bardzo słaba (1) Na podstawie 2 recenzji
Ośrodek Wypoczynkowy Doris (dawny "Włókniarz") rozbudowany w 2004 roku położony jest w strefie nadmorskiej Uzdrowiska Kołobrzeg, ok. 200 m od plaży i 1000 m od centrum miasta.


Doris - Ośrodek Wypoczynkowy w Kołobrzegu.
ul. Kasprowicza 6, 78-100 Kołobrzeg
+48 94 35 233 72

http://www.doriswczasy.pl
Ośrodek Wypoczynkowy Doris
Kołobrzeg, Kasprowicza 6
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Użytkownik rpawel napisał recenzję 25 lipiec 2011, 09:23
ocena: Bardzo słaba
tragedia, pokoje zniszczone, rozlatujące sie sanitariaty, brudna pościel, piasek w łóżkach - to są najgorsze kolonie mojego dziecka!!! SKANDAL!!
Użytkownik Gość napisał recenzję 10 luty 2008, 00:52
Zapraszamy do zapoznania się z nasza propozycją na sezon 2008 - www.doriswczasy.pl
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.