Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Anny

Ustrzyki Górne, 13

Brak recenzji
Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Anny w Ustrzykach Górnych położona na obecnych południowo – wschodnich kresach Rzeczypospolitej jest jedną z najbardziej rozległych i jednocześnie najmniej zaludnionych w Polsce. Parafia należy do dekanatu Lutowiska w Archidiecezji Przemyskiej. Obszar administracyjnie należy do Gminy Lutowiska, Powiatu Bieszczadzkiego, województwa Podkarpackiego. Parafia obejmuje siedem małych miejscowości: Wołosate, Ustrzyki Górne, Bereżki, Pszczeliny, Stuposiany, Muczne i Tarnawa Niżna. Z Wołosatego do Ustrzyk Górnych jest 5 km, a do ostatniej zamieszkałej przez kilka rodzin miejscowości (Tarnawa Niżna) jeszcze 27 km.

Odpusty w parafii
Kościół parafialny w Ustrzykach Górnych – 26 lipiec, święto św. Anny
Kościół w Pszczelinach – 29 czerwiec, uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła
Kościół w Tarnawie Niżnej – w niedzielę po uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa

Często zadawane pytania dotyczące Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Anny

Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Anny znajduje się w lokalizacji Ustrzyki Górne

Ustrzyki Górne, 13

podobne obiekty w pobliżu Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Anny :

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności