Karczma Brzeziniak

Przysłup , Przysłup 27

Brak recenzji
Karczma Brzeziniak”, która znajduje się w obrębie „Siedliska Brzeziniak” na Przełęczy Przysłup (749 m n.p.m.), pomiędzy masywem Matragony (990 m n.p.m.) a grzbietem Przysłupu (1006 m n.p.m.), pozwoli wszystkim podziwiać przepiękne widoki Bieszczadów Wysokich. Miejscowość Przysłup leży przy drodze wojewódzkiej 897, pomiędzy miejscowościami Cisna i Wetlina. Droga ta jest fragmentem Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, jak potocznie nazywa się trasę samochodową i rowerową w polskiej części Bieszczadów i Gór Sanocko-Turczańskich. Jest to również droga włączona do tras międzynarodowego szlaku "Zielony Rower" (ok. 700 kilometrów tras rowerowych), dając możliwość organizowania wycieczek po Bieszczadach i na Słowację. Sąsiedztwo Bieszczadzkiego Parku Narodowego umożliwia piesze wędrówki po górach latem czy jesienią, kiedy bieszczadzkie lasy zachwycają nas mnogością barw.

W Karczmie oferujemy dania kuchni Karpackiej nie zważając na granice państw, w karcie znajdziecie przysmaki pogranicza Karpat Wschodnich, Zachodnich i Południowych sięgając smakiem aż do Huculszczyzny we wschodnich rubieżach Karpat.

Często zadawane pytania dotyczące Karczma Brzeziniak

Karczma Brzeziniak znajduje się w lokalizacji Przysłup

Przysłup , Przysłup 27

podobne obiekty w pobliżu Karczma Brzeziniak:

atrakcje 🎡 w pobliżu Karczma Brzeziniak:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Karczma Brzeziniak

restauracje 🍽️ w pobliżu Karczma Brzeziniak:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Karczma Brzeziniak:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Karczma Brzeziniak

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności