Bieszczadzka Kolejka Leśna

Cisna, Majdan 17

Brak recenzji
Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”. Aby zaspokoić swoją ciekawość i przekonać się o tym, co w niej jest takiego wyjątkowego, najlepiej udać się z Cisnej drogą prowadzącą na Komańczę do m. Majdan, gdzie znajduje się główna stacja bieszczadzkiej kolei wąskotorowej i wybrać się na przejażdżkę jedną z proponowanych tras przejazdu.

Wiele osób kupujących bilety zaskoczy klimatyczny, zabytkowy już budynek stacji kolejowej, małe, przesympatyczne wagoniki, a przede wszystkim przejazd lasem poprzez miejsca wyglądające jakby znajdowały się na końcu świata, gdzie jedynym znakiem bliskości cywilizacji są tory, po których porusza się kolejka.

Jeszcze do niedawna wszystko wskazywało na to, że ta nietypowa linia kolejowa zostanie zlikwidowana. Jednak dzięki staraniom powołanej Fundacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Cisnej – Majdanie udało się reaktywować jej działalność i udostępnić ją na nowo turystom.

Często zadawane pytania dotyczące Bieszczadzka Kolejka Leśna

Bieszczadzka Kolejka Leśna znajduje się w lokalizacji Cisna

Cisna, Majdan 17

podobne obiekty w pobliżu Bieszczadzka Kolejka Leśna:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Bieszczadzka Kolejka Leśna

atrakcje 🎡 w pobliżu Bieszczadzka Kolejka Leśna:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Bieszczadzka Kolejka Leśna

restauracje 🍽️ w pobliżu Bieszczadzka Kolejka Leśna:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Bieszczadzka Kolejka Leśna:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Bieszczadzka Kolejka Leśna

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności