Bar Siekierezada

Cisna, Cisna 92

Brak recenzji
„Lejemy mocne trunki, karmimy solidnym żarciem i głośną muzyką zarówno z płyt jak i na żywo! Wszystko to w cieniu biesów naściennych i tych w sercach barmanów!”

Założony na początku lat 90-tych w samym centrum kameralnej miejscowości Cisna przez młodego mieszkańca wsi, na samym początku miał charakter pijalni piwa i innych napojów zawierających elementy bajkowe, w mniejszym lub większym stężeniu. Początkowo gośćmi byli okoliczni drwale oraz pracownicy wypałów drewna, których pełno w Bieszczadach. A, że ich atrybutem i niezbędnym w pracy narzędziem była siekiera – to ten właśnie przedmiot stał się symbolem miejsca i zapoczątkował nazwę baru.

Nie brak tam nie tylko dobrych trunków i dobrego towarzystwa, ale i klimatycznych biesów, czadów, bieszczadzkich rzeźb, obrazów, oraz oczywiście siekier! Ma też jeszcze jeden plus – ponieważ miejsce to doskonale znają nie tylko miejscowi, kto wybiera się tam po raz pierwszy z pewnością szybko znajdzie drogę…

Często zadawane pytania dotyczące Bar Siekierezada

Bar Siekierezada znajduje się w lokalizacji Cisna

Cisna, Cisna 92

atrakcje 🎡 w pobliżu Bar Siekierezada:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Bar Siekierezada

restauracje 🍽️ w pobliżu Bar Siekierezada:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Bar Siekierezada:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Bar Siekierezada

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności