Hotel Bania

Białka Tatrzańska, Środkowa 181

Brak recenzji
Jedyny taki hotel w Polsce, który leży u stóp stoków narciarskich i jest niemalże przyklejony do basenów termalnych. Wszystko, czego potrzeba, w zasięgu ręki. Dzięki szeregowi udogodnień, wprowadzonych z myślą o aktywnościach naszych gości, niezależnie czy wybierasz się na narty czy do termy, możesz wyjść z pokoju w kapciach.

Hotel Bania **** Thermal & Ski to ponad 150 pokoi, duże i nowoczesne zaplecze konferencyjne, dwie restauracje, bary oraz klub. To także parking podziemny wraz ze zlokalizowaną tuż przy nim przechowalnią sprzętu narciarskiego (ergonomia w czystej postaci), a dzięki podgrzewanym szafkom możesz zapomnieć o mokrym sprzęcie.

Największym jednak udogodnieniem jest zegarek, będący kluczem do pokoju i jednocześnie do wszystkich atrakcji kompleksu. Będąc gościem Hotelu Bania **** Thermal & Ski, nie musisz już nosić ze sobą wszędzie portfela lub szukać w pośpiechu bankomatu. Płacąc zegarkiem "na pokój", rozliczasz się podczas opuszczania hotelu. Teraz możesz myśleć tylko o fanatstycznej zabawie na stoku lub relaksie w ciepłych termalnych źródłach.


Hotel Bania **** Thermal & Ski to fuzja podhalańskiej tradycji z nowoczesnym ośrodkiem wypoczynkowym. Miejsce wprost idealne na organizację spotkań biznesowych. Sala konferencyjna Trzy Korony jest największą i zarazem najnowocześniejszą w kompleksie Bania. Posiada możliwość aranżacji na 3 mniejsze sale, wszystkie wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, nagłaśniający i sterujący.

Sprawdź dostępność pokoi

Zameldowanie
Wymeldowanie
Gości
System rezerwacji wspierany przez
Od --.--.----
Do --.--.----

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności