Jedyny taki hotel w Polsce, który leży u stóp stoków narciarskich i jest niemalże przyklejony do basenów termalnych. Wszystko, czego potrzeba, w zasięgu ręki. Dzięki szeregowi udogodnień, wprowadzonych z myślą o aktywnościach naszych gości, niezależnie czy wybierasz się na narty czy do termy, możesz wyjść z pokoju w kapciach.

Hotel Bania **** Thermal & Ski to ponad 150 pokoi, duże i nowoczesne zaplecze konferencyjne, dwie restauracje, bary oraz klub. To także parking podziemny wraz ze zlokalizowaną tuż przy nim przechowalnią sprzętu narciarskiego (ergonomia w czystej postaci), a dzięki podgrzewanym szafkom możesz zapomnieć o mokrym sprzęcie.

Największym jednak udogodnieniem jest zegarek, będący kluczem do pokoju i jednocześnie do wszystkich atrakcji kompleksu. Będąc gościem Hotelu Bania **** Thermal & Ski, nie musisz już nosić ze sobą wszędzie portfela lub szukać w pośpiechu bankomatu. Płacąc zegarkiem "na pokój", rozliczasz się podczas opuszczania hotelu. Teraz możesz myśleć tylko o fanatstycznej zabawie na stoku lub relaksie w ciepłych termalnych źródłach.


Hotel Bania **** Thermal & Ski to fuzja podhalańskiej tradycji z nowoczesnym ośrodkiem wypoczynkowym. Miejsce wprost idealne na organizację spotkań biznesowych. Sala konferencyjna Trzy Korony jest największą i zarazem najnowocześniejszą w kompleksie Bania. Posiada możliwość aranżacji na 3 mniejsze sale, wszystkie wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, nagłaśniający i sterujący.

Dadatkowe informacje:

Liczba pokoi: 46
Standard obiektu:
Waluta: PLN
Adres:
34-405 Białka Tatrzańska
PL, Białka Tatrzańska, Środkowa 181
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 23.04.2013, 13:22, Stronę wyświetlono: 904x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry