Firma Fotowoltaiczna - Dolata Electric

Poznań, Główna 6

Brak recenzji
Dolata Electric to firma tworząca instalacje elektryczne na terenie Poznania i w pobliskich miejscowościach dla małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Firma oferuje wsparcie z obrębu elektryki od 2010 roku. Dolata Electric odpowiada za pierwszą instalację fotowoltaiki w Wielkopolsce, która miała miejsce w 2012 roku.

Dolata Electric realizuje instalacje smart home, instalacje elektryczne dla hal, magazynów, zakładów przemysłowych czy miejsc usługowych. Marka zapewnia wysoce bezawaryjną fotowoltaikę dla domu oraz dla przedsiębiorstw, a także profesjonalną pomoc z zakresu elektrotechniki. Klienci mogą liczyć więc na doradztwo techniczne, wykwalifikowaną obsługę, wysokiej jakości produkty i estetykę wykonania.

Często zadawane pytania dotyczące Firma Fotowoltaiczna - Dolata Electric

Firma Fotowoltaiczna - Dolata Electric znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Główna 6

podobne obiekty w pobliżu Firma Fotowoltaiczna - Dolata Electric:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Firma Fotowoltaiczna - Dolata Electric

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności