Zakupy ze Stylistką Poznań - Stylovenia

Poznań, Hubalczyków 7

Brak recenzji
Stylovenia to działalność, którą prowadzi profesjonalna stylistka z Poznania. Jako doradca wizerunkowy wspiera kobiety oraz mężczyzn w kreowaniu indywidualnego wizerunku, dopasowanego do ich potrzeb oraz oczekiwań. Osobista stylistka w Poznaniu w swojej pracy wykorzystuje elementy klasyki i elegancji. Doradzając swoim klientom, pokazuje im także jak samodzielnie tworzyć nietuzinkowe stylizacje. Kreatorka wizerunku ma ogromne doświadczenie, a praca jest jej pasją. Za swoje usługi proponuje atrakcyjne ceny, dostosowane do potrzeb klientów. Stylistka w Poznaniu współpracuje z agencjami reklamowymi i prywatnymi firmami w trakcie pokazów mody, sesji zdjęciowych czy wydarzeń branżowych.

Często zadawane pytania dotyczące Zakupy ze Stylistką Poznań - Stylovenia

Zakupy ze Stylistką Poznań - Stylovenia znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Hubalczyków 7

podobne obiekty w pobliżu Zakupy ze Stylistką Poznań - Stylovenia :

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Zakupy ze Stylistką Poznań - Stylovenia

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności