Kontenery na gruz Poznań

Poznań, Katowicka 17

Brak recenzji
Na jakiejkolwiek budowie, w jakim miejscu prace polegają na rozbiórce, remoncie lub przebudowie istniejącego już obiektu prędzej lub też później pojawia się kłopot gruzu. Jeśli pragniesz jeszcze przed zainicjowaniem prac zagwarantować sobie spokój i porządek na placu budowy, GRUZOPOZ z Poznania to adres, pod który należałoby się udać. Profesjonaliści oferują wywóz odpadów Poznań - prędko, tanio i bez bezużytecznych problemów. Wystarczy zatelefonować lub ewentualnie wejść na witrynę internetową, zapraszamy już dziś, pomożemy w okiełznaniu problemu połączonego z gruzem lub odpadami!

Często zadawane pytania dotyczące Kontenery na gruz Poznań

Kontenery na gruz Poznań znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Katowicka 17

podobne obiekty w pobliżu Kontenery na gruz Poznań:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Kontenery na gruz Poznań

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności