Chmielno

Chmielno

Brak recenzji
Chmielno, duża kaszubska wieś turystyczno-letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, siedziba gminy Chmielno na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w ciągu Drogi Kaszubskiej i na szlaku wodnym "Kółko Raduńskie".

Wieś jest siedzibą sołectwa Chmielno w którego skład wchodzą również miejscowości Chmielonko, Lampa, Babino, Bukowinki, Chmieleńskie Chrósty, Koszkania, Osowa Góra, Rekowo i Węgliska. Leży na Pojezierzu Kaszubskim nad jeziorami Białym i Kłodno w pobliżu północnego krańca Raduńskiego Dolnego. Chmielno jest również ośrodkiem regionalnego hafciarstwa kaszubskiego. Prowadzi tędy turystyczny czerwony Szlak Kaszubski.

Często zadawane pytania dotyczące Chmielno

Chmielno znajduje się w lokalizacji Chmielno

podobne obiekty w pobliżu Chmielno:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Chmielno

atrakcje 🎡 w pobliżu Chmielno:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Chmielno

restauracje 🍽️ w pobliżu Chmielno:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Chmielno:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Chmielno

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności