Ośrodek Wypoczynkowy KREFTA położony jest w Szwajcarii Kaszubskiej na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.
Rejon ze względu na unikalne krajobrazy wypełnione jeziorami, wzgórzami i lasami mieszanymi cieszy się już od ponad 100 lat zainteresowaniem turystów.
Chmielno jest jedną z bardziej znanych miejscowości letniskowych na Kaszubach, jednak nie odczuwa się tu wielkiego natężenia turystów.

Ośrodek jest bardzo malowniczo położony na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami wchodzącymi w skład "Kółka Raduńskiego".

Z pobliskiego punktu widokowego Góry Biskupiej (224 m.n.p.m. można podziwiać widok na cztery okoliczne jeziora.

Dane teleadresowe:

Ośrodek Wypoczynkowy KREFTA
83-333 Chmielno, ul. Grodziska 10
tel./fax (058) 6842234
e-mail: krefta@wp.pl

więcej
Krefta
Chmielno, Grodziska 10
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Użytkownik Gość napisał recenzję 21 maj 2008, 02:15
Fajny klimat jest w okolicy tych jezior. Przytulnie, miło, i można odpocząć.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.