Złota Góra

Chmielno

Brak recenzji
Punkt zlokalizowany jest na Wysoczyźnie Brodnickiej w pobliżu Jeziora Wielkie Brodno, na wysokości około 190 m n.p.m. Jest on położony bezpośrednio przy skrzyżowaniu dróg Kartuzy - Stężyca i Kartuzy - Ostrzyce. Koło skrzyżowania znajduje się pomnik dla uczczenia bojowników ruchu oporu Pomorza Gdańskiego. Zlokalizowany obok parkingu sprzyja licznemu napływowi turystów. Za pomnikiem w stronę jeziora zbudowana została specjalna platforma, z której można oglądać okolice. Jednakże na skutek zarośnięcia terenów wokół platformy drzewostane, widok z niej jest obecnie silnie ograniczony. Stąd też propozycja przeniesienia platformy na skraj drogi prowadzącej do Ostrzyc. Jest to skraj terenu użytkowanego rolniczo.


Często zadawane pytania dotyczące Złota Góra

Złota Góra znajduje się w lokalizacji Chmielno

podobne obiekty w pobliżu Złota Góra:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Złota Góra

atrakcje w pobliżu Złota Góra:

Zobacz wszystkie atrakcje w pobliżu Złota Góra

restauracje w pobliżu Złota Góra:

hotele i pensjonaty w pobliżu Złota Góra:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty w pobliżu Złota Góra

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności