Klimatyczna kawiarenka w centrum miasta. Kilkanaście rodzajów kawy i czekolady na gorąco dogodzi nawet najbardziej wymagającym łasuchom. Do tego można tu spróbować najsmaczniejszej w
Bielsku szarlotki na gorąco.

Przyjemny klimat, miła obsługa, nastrojowa muzyka, bezpłatne WI-FI.

Nic tylko chwycić za telefon i umówić się z przyjaciółmi na spotkanie przy czekoladzie z chili, albo kokosowej coli ...w ramach popołudniowego relaksu. Przy niczym rozmowa nie będzie się tak dobrze kleić, jak przy wyśmienitych słodkościach serwowanych w Kawiarni i Pijalni Czekolady IMPRESJA.

Kontakt
Napisz opinię ...
25.02.13, 05:10
A ja tam byłem tam ostatnio - warto. Czekolada z chilli powala na kolana :D Jest gdzieś jeszcze w Bielsku jakieś miejsce oprócz Impresji, gdzie można wypić gęstą czekoladę na gorąco?
22.02.13, 11:45
słodkie zawsze się klei :P Nie byłam jeszcze w IMPRESJI. Przejdę się tam w najbliższym czasie z psiapsiółą :D
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 21.02.2013, 20:14, Stronę wyświetlono: 1271x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry