Położony w centrum Bielska-Białej hotel Qubus mieści się na terenie nowoczesnego kompleksu handlowego Sfera. Przestronne pokoje hotelu Qubus wyposażone są w telewizor LCD i oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wszystkie pokoje w hotelu Qubus są klimatyzowane i dysponują telewizją satelitarną z płatnymi programami telewizyjnymi. Każdy z pokoi obejmuje część wypoczynkową oraz nowoczesną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Hotel oferuje 122 komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w nowoczesny sprzęt RTV oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Zatrzymując się w hotelu warto zapoznać się również z bogatą ofertą gastronomiczną. W Restauracji 4Elements serwowane wyśmienite potrawy kuchni z całego świata oraz wielokrotnie nagradzane śniadania składające się z ponad 100 produktów (dowiedz się więcej).

Idealnym miejscem na małe spotkanie biznesowe lub lunch jest także znajdujący się w budynku Torino Paninoteka & Bar.

W Qubus Hotel Bielsko-Biała udostępniamy także Centrum Konferencyjne o powierzchni ponad 300m2, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Dadatkowe informacje:

Liczba pokoi: 122
Standard obiektu:
Waluta: PLN
Adres:
43-300 Bielsko-Biała
PL, Bielsko-Biała, Mostowa 2
Kontakt
Napisz opinię ...
02.07.17, 11:25
hotel jest w mega atrakcyjnym miejscu, blisko galerii centrum i posagu bolka i lolka. darmowy parking i łatwy dojazd.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 02.05.2013, 23:52, Stronę wyświetlono: 1425x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry