Zbrostal

Radzymin, ul. Weteranów 114

Brak recenzji
Zbrostal to lokalna marka, która od lat specjalizuje się w tworzeniu zbrojeń i przetwórstwie stali. Pracujemy ciężko, pomagamy wszystkim Konsumentom i z całych sił staramy się cały czas poprawiać jakość. Zakład znajdujący się w Radzyminie nieopodal Warszawy to ponad 7000 m2, gdzie miesięcznie przerabiamy nawet 4 tysiące ton stali. Jeżeli wypatrują Państwo biznesowego partnera strategicznego do realizacji najcięższych misji - Zbrostal to dobry adres i specjaliści, jacy pomogą, dostarczając niebezużyteczne zbrojenia. Gorąco zapraszamy do kontaktu.

Często zadawane pytania dotyczące Zbrostal

Zbrostal znajduje się w lokalizacji Radzymin

Radzymin, ul. Weteranów 114

podobne obiekty w pobliżu Zbrostal:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Zbrostal

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności