Krzesła schodowe - Windy schodowe

Warszawa, Zdziarska 81g/1

Brak recenzji
Windy Schodowe to firma zapewniająca rozwiązania, które pomagają w pokonywaniu barier architektonicznych przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Klientom oferuje krzesełka schodowe na szynie prostej i torze krzywoliniowym, platformy schodowe, podnośniki pionowe oraz schodołazy, przystosowane do potrzeb użytkowników. Z oferty mogą skorzystać firmy, dbające o wygodę swoich klientów i osoby prywatne (w tym przypadku istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania PFRON). Firma zapewnia pomoc każdemu klientowi, oferując bezpieczne, skuteczne, certyfikowane sprzęty w cenie dostępnej dla wszystkich.

Często zadawane pytania dotyczące Krzesła schodowe - Windy schodowe

Krzesła schodowe - Windy schodowe znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Zdziarska 81g/1

podobne obiekty w pobliżu Krzesła schodowe - Windy schodowe:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Krzesła schodowe - Windy schodowe

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności