Zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej - Czasu Kropla

Łódź, kpt. pilota Franciszka Żwirki 21/12

Brak recenzji
Bezpieczne zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania sylwetki przeprowadza Klinika Medycyny Estetycznej Czasu Kropla w Łodzi. Zespół ekspertów zapewnia indywidualne podejście i terapię idealnie dobraną do każdego pacjenta. Oferowane zabiegi to:

- zabiegi na twarz,
- zabiegi na ciało,
- terapie manualne,
- laseroterapia

Gwarantują one świetny wygląd skóry, zadbaną sylwetkę i pomogą odwrócić skutki upływającego czasu. To także metoda na pozbycie się licznych problemów i kompleksów związanych z wyglądem. Całościowe podejście specjalistów z kliniki Czasu Kropla to recepta na młody i piękny wygląd skóry oraz ciała. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej.

Często zadawane pytania dotyczące Zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej - Czasu Kropla

Zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej - Czasu Kropla znajduje się w lokalizacji Łódź

Łódź, kpt. pilota Franciszka Żwirki 21/12

podobne obiekty w pobliżu Zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej - Czasu Kropla:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej - Czasu Kropla

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności