FMC

Łódź, Kopernika Mikołaja 48/50

Brak recenzji
FMC to klinika ortopedyczna i rehabilitacyjna z Łodzi, w której lekarze oraz rehabilitanci z empatią i pełnym zaangażowaniem pomagają chorym i pacjentom potrzebującym opieki rehabilitacyjnej. Pomagamy zarówno jednostkom starszym i sportowcom i pacjentom po wypadkach bądź też urazach, którzy pragną w szybki sposób wrócić do zdrowia i kompletnej sprawności fizycznej. Posiadamy ekwipunek, wiedzę oraz możliwości, to właśnie dzięki którym terapia rehabilitacyjna jest skuteczniejsza oraz trwa krócej. Gorąco zapraszamy do FMC po więcej szczegółów.

Często zadawane pytania dotyczące FMC

FMC znajduje się w lokalizacji Łódź

Łódź, Kopernika Mikołaja 48/50

podobne obiekty w pobliżu FMC:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu FMC

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności