Wydma Orzechowska

Orzechowo

Brak recenzji
Wydma Orzechowska ciekawa atrakcja turystyczna, którą warto zobaczyć będąc w Ustce. Atrakcja szczególnie polecana dla osób kochających piesze wędrówki, wypoczywających nad Bałtykiem. Wydma znajduje się w letniskowej osadzie Orzechowo położonej około 3 km od Ustki. Dotrzeć tutaj można pieszo plażą lub dojechać przez Przewłokę.

Na pobliskim terenie Wydmy Orzechowskiej znajduje się również ciekawa ścieżka dydaktyczna, która biegnie w odległości około 600 m od brzegu morza i ciągnie się na odcinku około 2.8 km. Trasa wiedzie lasem oraz przez samą Wydmę Orzechowską, specjalnie wytyczonym szlakiem. Na szlaku ustawiono 11 tablic informacyjnych dotyczących charakterystycznych stanowisk roślinnych na wydmie oraz etapów jej kształtowania się.

W niedużej odległości znajduje się również Wieża widokowa w Orzechowie z której można podziwiać panoramę okolicy.

Często zadawane pytania dotyczące Wydma Orzechowska

Wydma Orzechowska znajduje się w lokalizacji Orzechowo

podobne obiekty w pobliżu Wydma Orzechowska:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Wydma Orzechowska

atrakcje 🎡 w pobliżu Wydma Orzechowska:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Wydma Orzechowska

restauracje 🍽️ w pobliżu Wydma Orzechowska:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Wydma Orzechowska:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Wydma Orzechowska

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności