Tężnia solankowa

Ustka, Marynarki Polskiej

Brak recenzji
Obiekt znajduje się w Parku Usteckich Stoczniowców, przy ul. Marynarki Polskiej. W tym tradycyjnym obiekcie przyrodoleczniczym wykorzystywane jest naturalne bogactwo Ustki jaką jest woda solankowa.

Obiekt wyposażony w elektryczno-hydrauliczne automatycznie sterowane urządzenia technologiczne rozprowadzające solankę ze zbiornika na wiązki tarniny dla uzyskania aerozolu solankowego oraz zbierające spływającą solankę na powrót do zbiornika solanki (po oczyszczeniu i dezynfekcji UV). Tarnina ułożona jest pod niewielkim kątem odbiegającym od poziomu w dół wypełniając szkielet konstrukcji drewnianej, po której spływa solanka w obiegu zamkniętym.

Obiekt dostosowany jest do korzystania przez osoby z niepełnosprawnościami, w szczególności przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Często zadawane pytania dotyczące Tężnia solankowa

Tężnia solankowa znajduje się w lokalizacji Ustka

Ustka, Marynarki Polskiej

podobne obiekty w pobliżu Tężnia solankowa:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Tężnia solankowa

atrakcje 🎡 w pobliżu Tężnia solankowa:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Tężnia solankowa

restauracje 🍽️ w pobliżu Tężnia solankowa:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Tężnia solankowa

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Tężnia solankowa:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Tężnia solankowa

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności