Wszywka alkoholowa Warszawa

Warszawa, ul. Marszałkowska 60 lok. 3

Brak recenzji
Klinika Wszywka alkoholowa w Warszawie to prestiżowe miejsce, które oferuje skuteczną pomoc jednostkom uzależnionym od alkoholu. Stworzony przez nas doświadczony zespół lekarzy i terapeutów specjalizuje się w aplikowaniu wszywki alkoholowej, innowacyjnej metody leczenia alkoholizmu. Wszywka alkoholowa polega na implantacji drobnego wkładu podskórnego, jaki bez pośpiechu uwalnia lek hamujący pragnienie alkoholu. Prowadzona przez nas klinika gwarantuje należyte podejście do terapii, indywidualnie dopasowaną do potrzeb pacjenta. To właśnie dzięki zaawansowanym technologiom i ścisłej kontroli medycznej, osoby uzależnione mają okazję na skuteczną walkę z alkoholizmem.

Często zadawane pytania dotyczące Wszywka alkoholowa Warszawa

Wszywka alkoholowa Warszawa znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, ul. Marszałkowska 60 lok. 3

podobne obiekty w pobliżu Wszywka alkoholowa Warszawa:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Wszywka alkoholowa Warszawa

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności