Fizjoarena Elżbieta Kielanowska

Warszawa, Wilcza 52/50

Brak recenzji
Wiele osób ma problemy z dochodzeniem do pełnej sprawności po przebytych chorobach, urazach lub wypadkach. Jeżeli również Państwo jesteście w takiej sytuacji i potrzebujecie pomocy fizjoterapeuty, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi specjaliści wykonują zabiegi u Państwa w domu. To duże ułatwienie dla osób, które mają duże problemy z poruszaniem. Więcej informacji oraz pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Często zadawane pytania dotyczące Fizjoarena Elżbieta Kielanowska

Fizjoarena Elżbieta Kielanowska znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Wilcza 52/50

podobne obiekty w pobliżu Fizjoarena Elżbieta Kielanowska:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Fizjoarena Elżbieta Kielanowska

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności