Szczycący się gościnną atmosferą oraz przyjazną obsługą hostel Travellers Inn and Private Rooms oferuje w sercu Krakowa wygodne pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe.

Travellers Inn Hostel & Private Rooms
ul. Plac Na Groblach 8
31-101 Kraków

Dadatkowe informacje:

Waluta: PLN
Adres:
PL, Kraków, Plac Na Groblach 8
Napisz opinię ...
21.02.11, 07:54
Pobyt w tym hostelu wspominam bardzo pozytywnie. Poleciła mi go siostra mojej znajomej. Co chcę szczególnie podkreślić to genialna lokalizacja (blisko do rynku, restauracji, sklepu itp. itd.) Jednak lokalizacją to nie jedyny plus tego miejsca, z pewnością wyróżnia ich przyjazny i pomocny personel, nieformalny, ale przytulny wystrój, czyste pokoje i łazienki. Dodatkowo mają darmowe śniadania, darmową wypożyczalnię rowerów, no i oczywiście darmowy Internet  Nie jestem zwolenniczką nocowania w hostelu, ale tam czułam się bardzo swobodnie, mogę z czystym sumieniem pokusić się o stwierdzenie „prawie jak w domu” (choć wiem że prawie może robić dużą różnicę). Polecam ten hostel!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 06.11.2010, 18:19, Stronę wyświetlono: 1216x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry