Szkolenia biznesowe dla firm - Kreator

Wrocław, Al. Armii Krajowej 61

Brak recenzji
Rozwój pracowników w Twojej Firmie to coś, na czym szczególnie Ci zależy? KREATOR to firma szkoleniowa, która zapewnia pomoc właśnie w tym procesie. Od 1998 roku realizujemy szkolenia biznesowe, dzięki którym wiele firm po zastosowaniu konkretnych działań mogło świętować bezdyskusyjny sukces. Właśnie to należy do naszej misji. Przy jej realizacji stawiamy na takie wartości jak:

- rozwój,
- profesjonalizm,
- partnerstwo.

Zapewniamy, że warsztatowe zajęcia, na których oparte są szkolenia pracowników, w znaczącym stopniu przysłużą się do podniesienia ich kompetencji. Oferujemy szkolenia zamknięte i otwarte, a także webinary i szkolenia online. Należą do nich m.in. szkolenia menedżerskie, szkolenia ze sprzedaży, międzykulturowe, czy obsługa reklamacji. W ramach ich trwania eksperci z naszego zespołu zaprezentują rozwiązania, dzięki którym każdy zdobędzie praktyczne umiejętności.

Często zadawane pytania dotyczące Szkolenia biznesowe dla firm - Kreator

Szkolenia biznesowe dla firm - Kreator znajduje się w lokalizacji Wrocław

Wrocław, Al. Armii Krajowej 61

podobne obiekty w pobliżu Szkolenia biznesowe dla firm - Kreator:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Szkolenia biznesowe dla firm - Kreator

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności