Serwis iphone Wrocław

Wrocław, Generała Romualda Traugutta 137

Brak recenzji
iCure to nienaganny serwis sprzętów marki Apple, który funkcjonuje we Wrocławiu (jakkolwiek przyjmuje sprzęty do naprawy też od Klientów z innych rejonów kraju - wysyłka) oraz cieszy się gigantycznym uznaniem wśród zapaleńców sprzętów marki Apple. Czemu? Albowiem do każdej naprawy podchodzi fachowo oraz z należytą uwagą, dbając o to, by sprzęt był naprawiony w sposób właściwy oraz przy użyciu dobrych, oryginalnych komponentów. Jeśli zepsuje Tobie się iPhone - iCure to jedyne słuszne miejsce, gdzie powinieneś się udać po naprawę.

Często zadawane pytania dotyczące Serwis iphone Wrocław

Serwis iphone Wrocław znajduje się w lokalizacji Wrocław

Wrocław, Generała Romualda Traugutta 137

podobne obiekty w pobliżu Serwis iphone Wrocław:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Serwis iphone Wrocław

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności