Rezonans Warszawa

Warszawa, Rydygiera 19 lokal U17

Brak recenzji
Serwis Rezonans Warszawa to miejsce dla pacjentów, którzy muszą zrealizować rezonans magnetyczny. Na tej witrynie internetowej dowiesz się, jak przygotowywać się na badanie, co ze sobą zabrać, kiedy tak właściwie najczęściej zalecane jest wykonanie rezonansu magnetycznego, ile kosztuje takie badanie, jak skorzystać z rezonansu na NFZ i dużo więcej. Całościowa wiedza na temat rezonansu magnetycznego, a do tego praktyczna możliwość odszukania kliniki w Warszawie, która proponuje możliwości wykonania badania - wstąp na stronę internetową oraz skorzystaj z bezpłatnej pomocy.

Często zadawane pytania dotyczące Rezonans Warszawa

Rezonans Warszawa znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Rydygiera 19 lokal U17

podobne obiekty w pobliżu Rezonans Warszawa:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Rezonans Warszawa

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności