Badania laboratoryjne - VITABENE

Warszawa, Powązkowska 44

Brak recenzji
VITABENE to zespół specjalistów, których praca wpływa na zdrowie, dobre samopoczucie i świetny wygląd. Klienci korzystają między innymi z kroplówek witaminowych, wsparcia dietetycznego, dopasowanych treningów personalnych oraz genetycznych badań laboratoryjnych na nietolerancje pokarmowe. Szeroki zakres usług skierowany jest do sportowców i uczniów, a także dorosłych kobiet i mężczyzn, którzy dbają o urodę, chcą zwiększyć skuteczność treningu i diety lub zregenerować układ odpornościowy po zakończonym leczeniu. W skład zespołu VITABENE wchodzą: lekarze, dietetycy, trenerzy personalni, pielęgniarki i ratownicy medyczni. Priorytetem działań jest komfort, zdrowie i odpowiedź na indywidualne potrzeby każdej ze zgłaszających się osób.

Często zadawane pytania dotyczące Badania laboratoryjne - VITABENE

Badania laboratoryjne - VITABENE znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Powązkowska 44

podobne obiekty w pobliżu Badania laboratoryjne - VITABENE :

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Badania laboratoryjne - VITABENE

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności