Qubus Hotel Kraków położony jest pomiędzy ulicami Port Solny, Krakusa i Nadwiślańską, w bliskim sąsiedztwie zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Ten czterogwiazdkowy hotel zadowoli z pewnością nawet najbardziej wymagających Gości, a jego atrakcyjna lokalizacja umożliwi łatwy dostęp do najważniejszych urzędów i instytucji miasta.

Qubus Hotel Kraków jest w pełni klimatyzowany. Do dyspozycji Gości zostanie oddajemy 194 pokoi: jedno- i dwuosobowych, apartamentów i pokoi typu Junior Suite. Łącznie jesteśmy w stanie przyjąć około 375 Gości.

Standardowe wyposażenie naszych pokoi obejmuje: telefon, TV- SAT, radio, mini-bar, podłączenie do Internetu. Qubus Hotel Kraków przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo wydzieliliśmy również piętra dla osób palących i niepalących.

Ilość pokoi wg typów:
· 12 pokoi jednoosobowych
· 48 pokoi jedno- lub dwuosobowych lux
· 121 pokoi dwuosobowych
· 9 pokoi typu Junior Suite
· 1 apartament

QUBUS HOTEL w Krakowie położony jest pomiędzy ulicami Port Solny, Krakusa i Nadwiślańską, w bliskim sąsiedztwie historycznej dzielnicy Kazimierz. Położenie Hotelu nad Wisłą i bliskość rekreacyjnych Bulwarów Wiślanych umożliwia naszym Gościom odpoczynek i relaks. Jest także idealnym punktem rozpoczynającym wycieczki na Kazimierz i Stare Miasto. Hotel oddalony jest od Rynku Głównego o ok. 2 km, od Dworca PKP i PKS o ok. 2,5 km i ok.17 km od lotniska w Balicach.Do Hotelu z Dworca Głównego można dojechać tramwajem - 3, 13, 34. Wysiąść należy na placu Bohaterów Getta.

Rezerwuj dowiedz się więcej

ul. Nadwiślanska 6
30-527 Kraków
Polska
Tel.:+48 12 374 51 00
Fax: +48 12 374 52 00
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 04.11.2007, 18:12, Stronę wyświetlono: 4263x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry