Witamy na stronie przeprowadzamy.com.pl. Dziękujemy za odwiedzenie i zapoznanie się z naszą ofertą. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów zainteresowanych naszymi usługami. Działamy na terenie Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa jak i okolic. Główną dziedziną naszej działalności jest temat transportowy.

Oferujemy przeprowadzki mieszkań, biur, firm, domów. Zawsze staramy się być profesjonalistami oddając naszą pracę w uśmiech i zadowolenie klienta. Jak zauważyli Państwo jest wiele firm przeprowadzkowych. Czym zatem wyróżniamy się w konkurencji? Młodym zespołem działającym od kilku lat w wyżej wymienionym temacie? Oczywiście. Wpływ na to ma mnóstwo czynników, których opisanie jest raczej zbędne. Natomiast pokazujemy nasze walory podczas pracy. Zapewniamy kompleksową obsługę z uwzględnieniem dogodnych dla klienta terminów. Posiadamy zróżnicowany tabor samochodów zależny od potrzeb wymogów klienta i bezpiecznego przewozu mienia.

Kontakt
Klejsa Patryk. Tel.: 504 616 771
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 04.06.2012, 13:05, Stronę wyświetlono: 548x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry